Říjen 2011

STĚHUJU SE

26. října 2011 v 17:00 | AdelaEm |  Diary
Ahoj
Stěhuju se s blogem. Zase kvůli stejnýmu problému, jak s tím starým ;). Omlouvám se všem affs.. ale smažte si mě. Ještě jednou sorry- a čau ♥

Byla jsem obdařená nejúžasnější schopností. Schopností všechno pos*at

25. října 2011 v 18:37 | AdelaEm |  Diary
Prostě jsem se rozhodla. Možná to ignoruje, možná se i stydí za to, že jsme kamarádi, ale nezáleží na tom. Doprošovat se- prostě nemám ve zvyku, takže se o to pokoušet ani nebudu. Možná si s ním rozumím jako s nikým jiným- ale jinak fajn. O to už se starat nebudu-nechci. Snad mám aspoň pár přátel, kteří jsou snad i rádi, že mě mají. Snad- což pochybuju že by se někdo takovej našel. Možná že to zní i trochu sobecky. Já jim dvoum, chtěla pomoct. Co jsem z toho měla? Akorát se mi to všechno vymstilo. Nikdy jsem nechtěla být něco jako pesimistka, ale i přesto všechno co se stalo, snad ani nebudu. Ale nemůžu se upínat na někoho, komu je jedno jestli spolu jsme nebo ne. A i přes to, co jsem si myslela, že máme stejnej smysl pro humor, a že si skvěle rozumíme, asi to bylo jen z mé strany. Možná že jsem se přenesla i přes větší tragédie, než je kamarád kterýmu jsem ukradená. Kdybych se měla psychicky zhroutit z každého , kdo mě podrážel nohy, využíval mě nebo na mě kašlal- měla bych už hodně sezení u psychologa. Ať je to jenom na něm. Nezáleží nám na sobě. Ignorujeme se. A rčení co tě nezabije, to tě posílí? Absolutně nefunguje.

Nothing

24. října 2011 v 22:46 | AdelaEm |  Diary
Nějak nevím o čem psát. O tom, že mám zarach psát nebudu, protože se sem stejně nějak dostanu. O tom proč mám zaracha, je na dlouhý povídání, takže o tom taky ne. Psát článek na téma týdne je zbytečný, protože nevím co k němu. Snad o tom, že jdu zítra už naposledy do školy, pak jsou podzimní prázdniny. Ale k čemu to je když nebudu moct chodit ven. Jinak bych vás chtěla poprosit, kdyby jste na váš blog nedali reklamu na tento. moc lidí sem nechodí, stejně s ním jen začínám, tak proto,aby to mělo vůbec nějakej význam. Za to bych si třeba dala váš blog zase na můj- stačí jenom napsat do komentářů, s jakým blogem mám počítat a o kterým už psat článek.

Príjemný pocit, dozvedieť sa že som krava :)

23. října 2011 v 11:38 | AdelaEm |  Diary
Fajn, konečně někdo přišel na to, že se s ní nesnáším. Došlo to tam, kam jsem chtěla. Vlastně jsem konečně s něčím pohla. Ale určitě se vám už aspoň jednou stalo, že vám prostě někdo z ničeho nic napsal ,,krávo,, :D . Měla bych brečet, ale kupodivu mi to připadne celkem k smíchu. Vlastně máme navzájem stejný názor. Hlavně, že jsme se nesnášeli už od školky ;P. Už se hrozně těším na pondělí a na ty naschvály, což mě bude bavit úplně nejvíc. Navíc máme jen dva školní dny, zbytek máme podzimní prázdniny, takže ve škole to tak nějak přežiju. Snad. Kromě toho že jsem si ted' vzpoměla, že zítra musím donest peníze na čip, abych mohla chodit na oběd. Sakra. Taková ztráta mých peněz :D. Jinak bych se dneska měla učit. Taky že budu. Protože jsem se se všema doma zase pohádala,takže by mě bez toho, aniž bych se naučila, nikam nepustili. Ikdyž vím, jak to bude. Budu se dívat do učebnice a kreslit si po obalu,jako vždycky. Kdybych aspoň věděla, že mi to fakt k něčemu bude, nebo aspoň nějakej předmět, ktery by mě bavil. Což pochybuju že nějakej teď mám, max. dějepis, protože testy a zkoušky jsou jednou za celej rok, takže bych se ani nedivila. Zatím ahoj ^^ <3

Všeho mám dost. Řekl klaun a na tvář si namaloval úsměv

22. října 2011 v 15:22 | AdelaEm |  Diary
Už zase se to smazalo. článek.
Ještě není taková zima, abych šla na město kupovat kabát. Ale tepla už taky moc nezbývá. Zmatek a špatná nálada jsou na denním pořádku. -To tak když má odejít někdo koho znáte už od mala♥. Musím se smát, když si vzpomenu jak sme stavěli stan u nich na zahradě, kterej spadl dřív než jsme ho stihli dostavět :D.Proto chci s ní aspoň tu zimu ♥ ;P. A příští rok do Anglie, jak jsme plánovali, že budeme vstávat v 5,oo- aby si stihla vyžehlit vlasy. Nebo to že se vyfotíme u London Eye .. nebo Eiffelovky. Snad , že se to stane . .


Náběr sb

21. října 2011 v 15:16 | AdelEm |  Diary
Ahoj, Chceš být moje sb? Napiš do komentářů: 
*Nick(přezdívka)
*Blog
*Kolikrát týdně obýhám§
PODMÍNKY:
•Není určené, kolikrát budu obýhat. Budu obýhat maximálně 1-2 do týdne ;)
•Ty mě oběhneš taky aspoň jednou /dvakrát/ do týdne 
•Ty si mě zapíšeš do affs 
. . .